fbpx

Carrieer

İnsan Kaynakları
Politikası

Mobilya sektöründe mekanizma/makas imalatında Türkiye lideri ve dünya lideri markası olma yolundaki şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; gerekli eğitim, gelişim ve yetiştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek kurumsal bir şirket kültürü oluşturmak ve bu kültürün devamlılığını sağlamaktır. Bu politika gereğince;

  • Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılmaktadır.
  • Tarafsız değerlendirme kriterleri ile performans değerlendirmeleri gerçekleştirilmekte ve ödül-teşvik sistemi uygulanmaktadır.
  • Tüm çalışanların yetkinliklerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlanarak, çalışanlar sorumluluk almaya teşvik edilmektedir
  • Firma bünyesinde görev yapan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ve oluşturulan kurul ile gerekli her türlü güvenlik önlemleri alınmakla birlikte, düzenlenen eğitimlerle de çalışanlarımız bilinçlendirilmektedir.
  • Çalışanlarımızın maaşları tam olarak, düzenli bir biçimde ödenmekte ve servis, yemek, sağlık gibi sosyal olanakları firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Neden Eksan?

Tüm çalışanların yetkinliklerini geliştirebileceği, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm güvenlik önlemlerinin alındığı ve İSG uzmanlarıyla sürekli geliştirilen, çalışma ortamı sunuyoruz. Tarafsız bir değerlendirme kriter ile performans değerlendirme ödül sistemimize tüm çalışanlarımızı dahil ediyoruz. Maaşların tam olarak, düzenli bir biçimde ödeyerek tüm çalışanlarımızın servis ve yemek olanaklarımızdan yararlanmasını sağlıyoruz.

Eksan Mekanizma olarak, çalışanlarımıza sosyal hayatlarını zenginleştirebilecekleri aktiviteler ve fırsatlar sunuyoruz. Sosyal etkinlik salonumuzda masa tenisi, çim futbol sahası ve voleybol aktiviteleriyle çalışanlarımızın mola zamanlarını daha keyifli hale getiriyoruz.


Doğum günü kutlamalarımız, geleneksel aile pikniklerimiz, motivasyon yemeklerimizle başarılı iş sonuçlarımızı hep birlikte kutluyoruz..

Kurumsal Akademi

Sürekli öğrenen organizasyon yapımızda en önemli faaliyetlerden birisi olan eğitim, çalışanların iş performansları ile doğrudan bağlantılıdır. Eksan Mekanizma’ da eğitim ve gelişim sürekli bir işleyiştir. İş başında verdiğimiz teorik ve uygulamalı eğitimlerle üretken, sürekli gelişen, yetenekli iş gücü yaratmak birinci önceliğimizdir. Firma içi ve firma dışında planlanan eğitim faaliyetlerimizle çalışanların bilgilerinin, yeteneklerinin ve tecrübelerinin güncellenmesi ve arttırılması için çalışıyoruz.


Sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimini tüm çalışanlarımıza açık Eksan Mekanizma Kurumsal Akademi eğitim dokümanlarıyla zenginleştiriyoruz.

Kariyer Fırsatları

Birlikte başarılara imza atacağımız, hayallerimizi hayata geçireceğimiz iş arkadaşlarımız Eksan Mekanizma kariyer fırsatlarından yararlanabilir. Açık pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, kariyer başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.


Güncel iş ilanları için tıklayınız İşbaşvuru formumuzu doldurmak için tıklayınız.

Ayrıca kişisel cv'lerinizi de ikuzman@eksan.com.tr mail adresimize gönderebilirsiniz.

E-Catalog